sobota, 24 listopada 2012

Witam


Dzisiaj kilka starych ale tegorocznych prac.
 Sweterek dla znajomej z włóczki z metaliczną nitką nie pamiętam nazwy robiony w całości od góry zapinany na 5 guzików z kieszeniami.

 wdzianko z akrylu z wzorem liści zapinane na 1 guzik.
 Sweterek ze śliwkowego Kocurka tu też wzór liści -mój ulubiony.
A na koniec szalo-otulacz dla wnuczek -zdjęcie 1-z białego akrylu Super Soft..zrobiłam  2 w jedno popołudnie.Zrobione wzorem warkoczy które są modne w tym sezonie.Ponczo nadal się robi no i zaczęłam następną tunikę dla starszej wnuczki.Pozdrawiam zaglądających  miłego weekendu Alicja.

wtorek, 20 listopada 2012

Witam dziś tunika-sukienka wzorowana na H&M z kremowej włóczki Lisa z warkoczami.Miała być dla 3-latki ale okazała się za duża,chyba wyszłam z wprawy.
 Tunika robiona tradycyjnie czyli zszywana.
 Biały sweter z akrylu Soft robiony wzorem liści ma raglanowe rękawy i dość duży dekolt.
Na koniec pokażę co na drutach -ponczo prostokątne -żmudna robota.Ponczo ma przez środek 2 warkocze z 10 oczek każdy no i ma mieć frędzle.Jak skończę to wstawię zdjęcia.Pozdrawiam zaglądających   w moje skromne progi Alicja


czwartek, 15 listopada 2012

Witam

Witam po długiej przerwie,pokażę dziś moje robótki które zrobiłam pracując za granicą nie ma tego wiele ale  czasu na dzierganie nie było wiele.
 Sweterek dla wnuczek-są dwa ale zdjęcie jedno bo są identyczne-zrobiony z akrylu Bravo w kol.wrzosowym czego na zdjęciu nie widać.wykończony ząbkami zapinany na cztery guziki.
 Mini sukienka i sweterek z czerwonego akrylu Soft z przodu kwiatek szydełkowy
 Zajawka nowej robótki ma to być sukienka dla 3-latki na wzór sukienki z H&M  włóczka to akryl Lisa w kol.kremowm.
 A na koniec część moich włóczkowych zakupów poczynionych w Holandii jest tu włóczka z pomponikami i mieszanka akrylu z wełną merino i włóczka skarpetkowa.Jest tego więcej ale zdjęcia następnym razem.Pozdrawiam zaglądających Alicja