niedziela, 23 marca 2014

Red Bird

Witam dzisiaj czapka czerwony ptak zrobiona dla mojego wnuka Błażejka.
Czapka zrobiona na szydełku  z włóczki Virginia. Jakaś wiosenna niemoc mnie ogarnęła zupełny brak pomysłów jak coś zacznę robić to potem pruję bo nie podoba mi się.Tak więc podejrzewam że na blogu będzie chwilowy zastój pozdrawiam Alicja.

czwartek, 13 marca 2014

chustki

Witam dzisiaj skromnie,pokażę tylko chustki dla małego Błażejka, Elizy i Miszki


 Granatowa i błękitna dla malucha do zrobionych wcześniej czapeczek.
Czarne dla dziewczynek do czapek z czaszką.Ogólnie jestem zdołowana miałam jechać w niedzielę do pracy za granicę ale wyjazd na razie nierealny dopiero pod koniec kwietnia się okazało mam jechać,a tu finansowe pustki, zamówień w tym roku jak na lekarstwo,a rachunki trzeba płacić.Dzieci moich córek zaopatrzone więc nie mam co robić może coś dla siebie albo córek udziergam .Pozdrawiam zaglądających -zdołowana babcia Alicja.

poniedziałek, 10 marca 2014

Witam dzisiaj prezentacja czapki z czaszką Monster High na starszej wnuczce Elizie która jest zadowolona ze swojej czapki.

 czapkę zrobiłam na drutach a aplikacje na szydełku i przyszyłam
 wzór znalazłam w sieci tylko że czapka była zrobiona szydełkiem.
 Mam do sprzedania komplet na wiosnę dla 4-letniej dziewczynki.Komplecik składa się z czapki z białymi kokardkami rozmiar 48-50 i ażurowej chustki w kolorze różowym Róż jest ciemniejszy niż na zdjęciu.
Pewna pani zamówiła i do tej pory nie odebrała czyli zrobiła mnie w balona moim wnuczkom ten kolor nie pasuje do kurtek i płaszczyków więc jeśli ktoś chętny zapraszam do zakupu proszę pisać na maila.Pozdrawiam Alicja.

niedziela, 9 marca 2014

Monster High


Witam .Wnuczki koniecznie chciały czapki z czaszką więc babcia przejrzała strony z robótkami znalazła kilka wzorów,wnuczki wybrały i o to rezultat.Miszka i Elizka szczęśliwe bo akurat przechodzą etap Monster high więc mają mnóstwo rzeczy z monster od pościeli począwszy poprzez kubki talerze kolorowanki i inne.W ubiegłym roku był szał na Hello Kitty.

  
 Czapki Elizy i Michelle
Czapka z białymi kokardkami i ażurową chustką na zamówienie dla 4-letniej panienki.Pozdrawiam i dziękuję za przemiłe komentarze -Alicja.

środa, 5 marca 2014

Witam .Dzisiaj mam do pokazania czapki które zrobiłam dla swoich wnuków.

 
 Czapki dla Błażeja-niebiesko-granatowa zrobiona szydełkiem czapka niebieska zrobiona na drutach ma naszytą aplikację któeą zrobiłam na szydełku.Czapki są jeszcze na małego za duże ale wkrótce będą dobre bo maluch rośnie w oczach.
 Czapka-kaszkiet biała na chrzest który odbędzie się w sobotę.
 Czapki -kaszkiety dla dziewczynek-białe
 czapka kaszkiet dla malucha błękitna.
 Na koniec serwetka w kolorze ekri z nici maxi.
pozdrawiam zaglądających i dziękuję za przemiłe komentarze -Alicja.