wtorek, 24 lutego 2015

Weekendowy urobek

Witam dzisiaj mój weekendowy urobek.W ramach wyrabiania pojedynczych motków zalegających w pudłach powstały dwa sweterki dla niemowlaków ,Pierwszy z akrylu tureckiego -zapinany na ramieniu na 3 guziczki,robiony w całości na drutach szwy tylko na ramionach wiek 6-12 miesięcy.Na mojego wnuka który ma już prawie 13 miesięcy niestety przyciasny,Błażej to duży chłopak a miałam tylko 1 motek tej włóczki,tak więc sweterek jest do sprzedania gdyby ktoś był chętny zapraszam. 


 Drugi sweterek również jest z tureckiego akrylu -zapinany na 4 guziki,rękawki 3/4 i robiłam go z myślą o dziewczynce ale niestety takiej małej w rodzinie nie posiadamy wiek 6-12 miesięcy,więc również jest na sprzedaż.
 na koniec czapki dla dzieci wiek 5-7 lat zrobiony z akrylowej włóczki wzorem który zgapiłam od Kasi z bloga MOJE ROBÓTKI I NIE TYLKO która robi przepiękne rzeczy.
Dziękuję moim obserwatorkom za przemiłe komentarze pod adresem moich prac pozdrawiam wszystkich którzy do mnie zaglądają i zostawiają swój ślad w postaci komentarza-Alicja.

4 komentarze:

 1. Piękne maleństwa:-) Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczności :-) Wspaniałe sweterki i cudne czapki :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spory ten weekendowy urobek- musisz szybko dziergać. Śliczne kolorki mają te sweterki, czapunie też bardzo ładne.
  Cieplutko pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten Twój urobek , seper czapki , świetne sweterki .

  OdpowiedzUsuń